MONIKA ZASADA

Jestem magistrem pedagogiki, terapeutą w trakcie certyfikacji oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. 

Ukończyłam całościowy kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, uzupełniony szkoleniem z zastosowania TSR w pracy z klientem z diagnozą ze spektrum autyzmu, jak również szkolenia z dialogu motywacyjnego, samouszkodzeń i samobójstw wśród dzieci i młodzieży oraz kurs certyfikujący z porozumienia bez przemocy – NVC. W swojej pracy opieram się na założeniach TSR, NVC oraz stosuje metodę ,,Kids’ Skills – Dam radę!”.

Uwielbiam kontakt z naturą, wciągającą książkę, zaskakujący film, sztukę i roślinne jedzenie. Hoduję zwierzęta egzotyczne, a w wolnych chwilach maluję i wypalam w drewnie.  

W pracy szczególnie pasjonuję się wspieraniem rodzin, osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. Posiadam doświadczenie w pracy z klientem z diagnozą ze spektrum autyzmu oraz jego rodziną. Swoją pracę poddaję superwizji.

Wierzę, że warto wchłaniać dobro, myśleć o sobie z troską i miłością oraz dbać o swoje potrzeby, bo każdy zasługuje na CAŁE życie – nie tylko na jego fragmenty. 

Małgorzata B.
Czytaj więcej
Kobieta o wielkim sercu, cierpliwa i bardzo profesjonalna. Ma wiele ciekawych pomysłów, które pomagają pokonać napotkane trudności. 🙂
Wiola K.
Czytaj więcej
Pełna empatii, wyrozumiałości, o ogromnym sercu kobieta, z głową pełna pomysłów, profesjonalistka w każdym calu.. nigdy nie patrzy na ludzi z góry, każdego traktuje z szacunkiem, zawsze jest dla drugiego człowieka. Osoba pełna ciepła ☺️
Ewa B.
Czytaj więcej
Zachwalam z całych sił... nic tylko się zapisać 🙂
Anna M.
Czytaj więcej
Pani Monika to wspaniała, empatyczna kobieta, która ma niesamowity dar słuchania, wspierania, pomagania w przezwyciężeniu trudności. Jest profesjonalistką w każdym calu, ma szeroki wachlarz umiejętności, niespotykane zainteresowania...🤩 Optymistka, pełna energii i ciepła. Polecam.
Izabela G.
Czytaj więcej
Płynie od niej dobra energia , pełen profesjonalizm ,ogromną empatia i uwielbiam z nią współpracować. Polecam ,polecam polecam!!
Poprzedni
Następny