KATARZYNA WESTEROWSKA

Jestem terapeutką w trakcie certyfikacji w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, coachem specjalizującym się w coachingu kariery, doradcą zawodowym, trenerką kompetencji miękkich i praktykiem metody ,,Kids’ Skills – Dam radę!”. 

Ukończyłam całościowy kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, studia podyplomowe Coaching for Life and Business oraz szkolenia z zakresu: Racjonalnej Terapii Zachowania, Team Coachingu, Action Learning, porozumienia bez przemocy – NVC.

Prywatnie – jestem mamą Natalii i Matyldy. Uwielbiam góry, podróże z plecakiem, kulturę Dalekiego Wschodu i działania na rzecz budowania wspierających się społeczności. 

W pracy szczególnie pasjonuję się wspieraniem kobiet i młodzieży. Realizuję indywidualne i grupowe formy wsparcia. Swoją pracę poddaję superwizji.

Wierzę, że każdy człowiek ma w sobie wszystko czego potrzebuje, aby czynić swoje życie pełnym i szczęśliwym. I każdy zasługuje na wsparcie w momencie, w którym o tym zapomni lub trudno mu w to uwierzyć.  

Wiola K.
Czytaj więcej
Kasia jest pełna profesjonalizmu i zrozumienia do drugiego człowieka. Jest oceanem spokoju z głową pełna pomysłów. Szczera i prawdziwa, a przy tym taktowna i godna zaufania. Kreatywana, pelna empatii. Gdy stanie na Twojej drodze, dzieją się dobre rzeczy 😊
Ewa M.
Czytaj więcej
Polecam Kasię z całego ❤️
Ania M.
Czytaj więcej
Kasia jest wspaniałą słuchaczką. Empatia to jej drugie imię. Polecam serdecznie.
Joanna L.
Czytaj więcej
Wspaniała i cudowna! Tak wiele Jej zawdzięczam, była ze mną i wspierała w najtrudniejszych chwilach mojego życia!!!
Dorota K.
Czytaj więcej
Polecam z całego serca i Kasię i TO miejsce! 💛
Poprzedni
Następny