ALINA SZULIRZ

Jestem pedagogiem, socjoterepeutą i psychoterapeutą Gestalt (w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie). Ukończyłam całościowy kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Szkołę Liderów w Instytucie Rozwoju Osobistego i Psychoterapii Fundacji Aplica, Logoterapeutyczną szkołę pomagania, szkolenia z zakresu wspierania rodziny, samouszkodzeń i samobójstw wśród dzieci i młodzieży, porozumienia bez przemocy (NVC), metody ,,Kids’ Skills – Dam radę!”.

Jestem współautorką książek: “Ocalić więzi. Praca socjoterapeutyczna z rodziną zagrożoną” orazŚwietlica jako środowisko terapeutyczne”. Od ponad 20 lat pomagam osobom przeżywającym trudności i kryzysy. 

Uwielbiam: przyrodę, przestrzeń, słońce i… szukanie rozwiązań.

Pracuję z osobami dorosłymi i rodzinami. Swoją pracę poddaję superwizji.

Inspirujące są dla mnie słowa ks. J. Kaczkowskiego: Tylko się nie martw przez cały dzień. Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem.

Dorota W.
Czytaj więcej
,,W sytuacji kryzysowej obecność i wsparcie życzliwej osoby nie tylko pomaga przetrwać,ale zmienia perspektywę..." piękne zdanie... Pani Alina jest cudowną osobą od której bije spokój , ciepło, zrozumienie oraz chęć pomocy i wsparcia w trudnych sytuacjach. Polecam!
Karolina B.
Czytaj więcej
Jestem mega zadowolona z pomocy. Trudno sie bylo mi przyznac ze ma sie z czyms problem ale pojscie tutaj bardzo mi pomoglo. Wiem ze gdy znow cos bedzie moge liczyć na pomoc Pani Aliny.
Poprzedni
Następny