AGATA SUSEK-KACZYŃSKA
Brak wolnych miejsc

Jestem psychologiem i psychoterapeutką, absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W ramach kształcenia terapeutycznego ukończyłam pięcioletnie szkolenie z zakresu psychoterapii Gestalt w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie, całościowy, czteroletni Kurs Psychoterapii w krakowskim Ośrodku Psychoterapii Systemowej oraz roczny kurs Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Śląskiej Szkole Psychoterapii w Gliwicach. Odbyłam ponadto staż terapeutyczny w Zakładzie Terapii Rodzin i Psychosomatyki Katedry Psychiatrii CM w Krakowie. Obecnie jestem także doktorantką na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie, gdzie przygotowuję rozprawę doktorska poświęconą przemocy w relacjach międzyludzkich. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Posiadam ponad 17-letnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Ciekawi mnie człowiek i jego niepowtarzalność. Lubię pracę z ludźmi, z pełnym zaangażowaniem podchodzę do każdej osoby lub rodziny, której towarzyszę w poszukiwaniu rozwiązania sytuacji, w jakiej się znalazła, jak również odkrywaniu zasobów osobistych i tworzeniu satysfakcjonujących relacji z otoczeniem społecznym. Wśród moich zainteresowań zawodowych są kryzysy doświadczane przez osoby na różnych etapach ich życia, zaburzenia emocjonalne u dzieci i młodzieży, problematyka żałoby oraz przemocy w relacjach wewnątrzrodzinnych.

Prywatnie jestem żoną i matką dwójki energicznych dzieci, entuzjastką życia zafascynowaną muzyką poważną, wyjazdami nad morze oraz długimi spacerami z psem. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym kieruje się słowami Wergiliusza „Człowiek wszystko może, jeśli w to uwierzy”.

Agata Co Dobrego?